Baby Boom Lewandowskiej – mała Klara jest na świecie!

0

Wreszcie jest. Klara Lewandowska.

Dziecko wyczekiwane nie tylko przez swoich rodziców, ale także przez miliony Polaków. Tak przynajmniej zakładali przedstawiciele mediów, którzy o ciąży Anny Lewandowskiej mówili i pisali niemal każdego dnia. Niektórzy pokusili się nawet o porównania do brytyjskiego royal baby. Choć Polska monarchią nie jest, to jednak także tutaj niektóre dzieci wzbudzają zainteresowanie godne rodziny królewskiej. Anna i Robert Lewandowscy na początku maja 2017 roku powitali na świecie swoją pierworodną pociechę.

Pierwsze informacje o ciąży

O tym, że zostanie ojcem, Robert Lewandowski poinformował już w grudniu w czasie meczu swojej drużyny. Zrobił to w oryginalny sposób, wkładając pod koszulkę piłkę. Podobno o tym marzył, a jak twierdzili przyszli rodzice, marzenie to udało się spełnić, ponieważ wszyscy wcześniej poinformowani zachowali tajemnicę. Faktycznie, do prasy nie przeciekały wcześniej żadne informacje o dziecku jednej z najbardziej znanych par w Polsce. Potem jednak ciąża Anny Lewandowskiej stała się tematem tysięcy newsów. Nie tylko na portalach plotkarskich, ale również mainstreamowych mediów.

,,Królewna” Klara

Roberta Lewandowskiego z całą pewnością można nazwać królem polskiej piłki nożnej. Odniósł niesamowity sukces i zdobył sławę na świecie. Czy zatem jego córkę Klarę należy nazywać królewną? Być może. Na pewno będzie miała bajkowe życie w otoczeniu wszystkiego, czego tylko zapragnie. Jej rodzice to ludzie majętni, ale przede wszystkim osoby bardzo zaradne, które wiedzą, na czym polega ciężka praca. Jeżeli ową zaradność i wytrwałość przekażą swojej latorośli, zapewne będzie ona miała szanse na piękne i szczęśliwe życie. Jeszcze przed swoimi narodzinami wzbudzała zainteresowanie świata. Z biegiem czasu będzie ono zapewne tylko rosło.

Leave A Reply

Your email address will not be published.