Biżuteria z Fashion Week na sezon jesienny 2018!

0

Na wybiegach domów mody oprócz ubrań na nadchodzący sezon jesień-zima można zobaczyć też must have w dziedzinie biżuterii.

Na wybiegach można było dostrzec różne rodzaje kolczyków, naszyjniki typu czoker czy biżuterię blink-blink. Najwięcej inspiracji można było zobaczyć podczas modowego święta w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu.

Kolczyki Fashion Week, które trzeba mieć

Dwa takie same kolczyki to już przeszłość. Przynajmniej według domu mody Balenciaga. Na wybiegach jako ozdoba ich strojów królowały różnorodne, wielkie, przyciągające spojrzenie kolczyki.

Kolorowe kolczyki Balenciaga
Kolorowe kolczyki Balenciaga

Im bardziej neutralny kolor strojów, tym bardziej krzykliwe kolczyki. Mniejszy, prostokątny złoty z jednej strony, drugi czerwony wysadzany kamieniami, sięgający prawie ramienia. Oba nie do pary, ale noszone razem sprawiają, że nawet casualowy strój nabiera pazura. Z kolei Celine postawiło na dżety i różne wzory nabijane tymi metalowymi punkcikami. Marc Jacobs z kolei proponuje motyw kluczy. Złote, srebrne, wysadzane kamieniami, ale każdy będzie modny noszony na uchu.

Bransoletki i naszyjniki na jesień 2018

Grube, złote naszyjniki to również inspiracja jaką można wziąć od Marca Jacobsa. Z kolei Louis Vuitton idzie o krok dalej i prognozuje noszenie … sznurów zamiast bransoletek.

Bransoletki sznurki według Marca Jacobsa
Bransoletki sznurki według Marca Jacobsa

W latach 90-tych noszenie sznurkowych bransoletek było bardzo popularne. Nawet obecnie można znaleźć wiele modeli z dekoracyjnym sutaszem, ale chcąc być modną tej jesieni trzeba mieć po prostu sznurek z frędzelkami na końcu zapleciony na ramieniu.

Sznurki mogą być również obwiązane dookoła szyi jak czokery.

Choker Dior na jesień 2018
Choker Dior na jesień 2018

Te również nie wychodzą nadal z mody i warto dodać chociaż jeden do swojej kolekcji. Najmodniejsze są te długie, wiązane na dwa razy lub krótkie, aksamitne tasiemki. Na większe wyjścia warto zainspirować się propozycją marki Miu Miu i wybrać duży, ozdobny naszyjnik z kryształków.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.