Fashion week – najmodniejsze torebki na jesień!

0

Jesień 2017/2018  przynosi wiele zmian w modzie, a najbardziej zmieniają się akcesoria: buty i torebki.

Tutaj od dawna nie było tak widocznych różnic pomiędzy sąsiadującymi sezonami. Zmiany w grupie designerskich akcesoriów dotyczą przede wszystkim kształtów, kolorów i zdobiących detali.

Kształt torebek

Wyraźnie zmienia się kształt torebek. W opozycji do niedawna jeszcze najmodniejszych shopperek, które najczęściej przybierały kształt prawie kwadratu, tegoroczna jesień wymaga wyraźnego prostokąta. Torebka powinna być teraz podłużna, noszona w dłoni na krótkich paskach lub sztywnych rączkach. Pasek długi na ramię jest oczywiście również dozwolony, ale niewymagany. 

Torebka skórzana, 49.99 PLN

To model, który swobodnie może spełniać rolę „na zakupy”, siłownię, do szkoły. Obszerna torebka pomieści naprawdę wiele przedmiotów.

Torebki na jesień prawie jak torby

Torebka damska 139,00 PLN
Torebka kuferek, 129 PLN

Gdy trzeba przenosić nieco większe ciężary czy niestandardowe przedmioty, na wybiegach królują już jakiś czas duże, miękkie torby również noszone w dłoni. Ich kształt inspirowały zapewne typowe siatki na zakupy, jednak ich aktualny wygląd raczej temu przeczy. Stylowe, obszerne, idealnie pasujące kolorem i deseniem do płaszcza. Tworzą z nim piękną i oryginalną kompozycję.

Sztuczne futerko

Clutch bag, 24.99 PLN

Niezwykle ważne w tym sezonie są detale. Dotyczą one również najmodniejszych torebek. Tym razem będzie to sztuczne, kolorowe futerko. Albo jest tylko dodatkiem do torebki, w postaci futrzanych troczków czy uchwytów, albo zupełnie samodzielne w postaci futrzanego plecaczka. Trudno odmówić im uroku.

Torebki biżuteryjne

Torebka biżuteryjna, 49.99 PLN

Torebka niczym klejnot miękko układający się w dłoni. To wytłaczane, złote kopertówki, złote puzderka czy kuferki. Albo tylko torebki zdobione kolorową biżuterią. Torebki architektoniczne, zdobione kamieniami niczym detal z katedry, noszone w dłoni, bardzo kobieco, bez najmniejszych cech sportowej lekkości.

Leave A Reply

Your email address will not be published.