Garnier Czysta Skóra – wygraj IPhone w konkursie Garnier!

1

Masz ochotę podjąć wyzwanie z Garnier Czysta Skóra?

Weź udział w konkursie i wygraj telefon IPhone 7, case’y na telefony oraz wiele innych nagród!

Jak wziąć udział w konkursie Garnier?

Kliknij w baner, aby przenieść się na stronę konkursu. Wybierz ulubione 5 zdjęć i pokaż swoją wakacyjną przygodę. Stwórz wakacyjną wideogalerię i wygraj!

Najlepsze wakacje?

To Twoje Wakacje! Stwórz własną wideogalerię, pochwal się nią przed znajomymi i wygraj wyjątkowe nagrody!
Garnier czysta skóra - weź udział w konkursie Garnier i wygraj wspaniałe nagrody!

Firma Garnier

Od ponad 100 lat, Garnier tworzy nowatorskie i łatwo dostępne kosmetyki, które odpowiadają na potrzeby każdego typu urody. Jest obecny w ponad 65 krajach, a swoją siłę odnajduje w młodym i optymistycznym charakterze marki.

Założony w 1904 w Blois, Garnier wziął swoją nazwę  od założyciela, Alfreda Amour Garniera. Jego wiedza i kompetencje obejmowały kilka dziedzin i zainspirowały go do stworzenia wielu ikonicznych produktów do pielęgnacji włosów, stylizacji, koloryzacji, pielęgnacji twarzy i ciała, ochrony przeciwsłonecznej oraz antyperspirantów.

Jaka jest misja Garniera?

Przybliżanie piękna każdemu poprzez dzielenie się innowacjami oraz wsłuchiwanie się w potrzeby Konsumentów, stawiając ich w centrum swojej uwagi. Garnier zawsze nadawał potrzebom Konsumentów najwyższy priorytet. Ta staranna, niepodzielona żadnymi granicami uwaga, przyczyniła się do powstania niepowtarzalnej więzi pomiędzy Garnierem a Konsumentem, dzięki której może on tworzyć produkty najwyższej jakości.

1 Comment
  1. carolineways says

    zrobione!! 😀

Leave A Reply

Your email address will not be published.