Kim jest Miss Euro 2016?

0

Kim jest „Miss Euro 2016”?

Zapewne wszyscy pamiętają Euro 2012 podczas którego Natalia Siwiec została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą kibicującą na trybunach. Wszystko za sprawą przypadkowego zdjęcia, które w krótkim czasie obiegło internet i uczyniło Natalię sławną. Jej sukces zainspirował inne dziewczyny, które chcąc podzielić los Siwiec starały się zwrócić uwagę paparazzi prężąc się na trybunach. Jednej z nich naprawdę się to udało… Mowa o niejakiej Marcie Barczok, która konsekwentnie pojawiała się na wszystkich meczach reprezentacji Polski. Zadebiutowała ubierając lateksowe legginsy i kusy, biały top:

Podczas kolejnych spotkań posunęła się o krok dalej – podczas meczu z Ukrainą zaprezentowała się w koralowej spódnicy mini, i srebrnych sandałach na szpilce

a w trakcie emocjonującego spotkania Polska-Szwajcaria Marta kibicowała na trybunach ubrana w… lateksowe, czerwone legginsy z suwakiem przechodzącym przez pośladki i krocze…  Zdjęcie szybko obiegło media i wywołało lawinę nieprzychylnych Polce komentarzy. W tej sprawie głos zabrał nawet Mister Polski – Rafał Maślak, który był wyraźnie zniesmaczony stylizacją Marty i nie omieszkał skomentować tego na swoim facebookowym profilu:

„Zawsze sam walczyłem z hejtem i poddawaniu kogokolwiek ocenie. Jednak po tych zdjęciach mogę powiedzieć otwarcie, że to nie jest moja Miss Euro i nie moja estetyka. Można być ubranym seksownie, ale nie wulgarnie i wyzywająco.Te zdjęcia obiegną cały świat, na których Polka pozwala bawić się suwakiem od spodni jakiemuś facetowi. Zestawieniu barw narodowych z taką tandetą – mówię NIE! To nie jest dobry wizerunek Polski w świecie. Mam nadzieję, że nasza, wspólnie wybrana Miss Euro będzie miała więcej klasy.”

Co ciekawe opinię dość nielubianego ostatnio celebryty podzieliło tysiące innych osób. Komentarza na temat Miss Euro udzielił nawet dr Gojdź, który na fali popularności, wykorzystuje swoje 5 minut w showbiznesie: „Spójrz, tyle dziewczyn na stadionie mizdrzyło się, uśmiechało, wystawiało swój biust po to żeby zaistnieć – może te zameczki zadziałały i sprowokowały fotoreporterów po to, żeby ogłoszono ją miss Euro 2016. – powiedział Gojdź. Zapytany o to, czy dostrzega w urodzie Marty ingerencję chirurgów odpowiedział – Nosek lekko zrobiony, górna warga bezwzględnie powiększona. Marta nie jest brzydką kobietą ale na pewno jest rzucającą się w oczy”

Na odpowiedź ze strony Marty nie trzeba było czekać zbyt długo. W wywiadzie udzielonym dla portalu „Piłka Nożna” kobieta odniosła się do zamieszania wokół jej osoby. Gorliwie zapewniła, że zdjęcia, które zrobiono jej podczas rozgrywek nie były ustawkami, a fakt kibicowania na trybunach w kusych i wyzywających strojach był zupełnym przypadkiem.

Jak to kobieta – lubię się ładnie ubierać, być w centrum uwagi, w mojej opinii to nic złego, jestem po prostu sobą – powiedziała Marta – Albo jakiś przystojny pan Maślaczek dodaje komentarze – albo nie, przepraszam, on to nazwał faktami – że jestem lala bez klasy i robię obciach Polakom. Człowiek, który w ogóle mnie nie zna, nie zamienił ze mną choćby jednego słowa, nie wie, kim jestem, czym się zajmuję i skąd się wzięłam ocenia mnie po jednym, przypadkowym zdjęciu. Ale żeby nie było, w ogóle się tym nie dołuję, po prostu mnie to bawi.

Jak widać Marta nie przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami i falami hejtu skierowanymi na jej osobę, cieszy się z popularności. W końcu podczas Euro chodzi o radość z piłki nożnej i dobrą zabawę, a tego dziewczynie na pewno nie brakuje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.