LIPIKAR LAIT – czyli dlaczego warto i jak nawilżać skórę!

0

Nawilżenie skóry to podstawowa sprawa codziennej pielęgnacji.

Nie jest bez znaczenia, jak nawilżamy skórę i w jaki sposób dbamy o to, by była dobrze odżywiona. Warto w tym celu dobierać delikatne kosmetyki, oparte na nowoczesnych formułach i o możliwie naturalnym składzie.

Jak nawilżać skórę z Lipikar Lait?

LIPIKAR LAIT

Emulsja uzupełniająca poziom lipidów Lipikar Lait zapewnia skórze do 48 godzin nawilżenia. Poleca się ją szczególnie osobom o skórze suchej i wrażliwej, które mają poczucie ściągnięcia oraz braku komfortu. Już po pierwszym użyciu poziom nawilżenia widocznie rośnie, natomiast regularne stosowanie produktu zapewni skórze odbudowę, odżywienie i ochronę przed przesuszeniem.

 

Lipikar Lait emulsja dla dzieci nawilżenie skóry

Dla kogo przeznaczona jest emulsja Lipikar Lait?

Emulsja dedykowana jest osobom w każdym wieku- w tym niemowlętom, co potwierdzają testy przeprowadzone przez pediatrów. Testy dermatologiczne zapewniają natomiast, że produktu mogą używać osoby o skórze wrażliwej, ponieważ nie zawiera on parabenów i ma hipoalergiczną formułę.

W jego skład wchodzi masło karite (masło shea), które uzupełnia poziom lipidów, woda termalna z La Roche-Posay, dzięki której skóra jest chroniona i ukojona oraz niacynamid, który daje długotrwały komfort nawet najbardziej wrażliwej i suchej skórze. Formuła produktu oparta jest o cold cream, co sprawia, że ma właściwości regenerujące.

Jakie są rezultaty stosowania Lipikar Lait?

Skuteczność emulsji Lipikar Lait potwierdzają testy dermatologiczne oraz opinie użytkowników, którzy zwracają uwagę przede wszystkim na poprawę nawilżenia skóry oraz zapewnienie poczucia komfortu.

Kobiety, które stosują kosmetyk, podkreślają, że jego formuła jest szczególnie odżywcza, co sprawia, że produkt znacznie poprawia jakość ich codziennej pielęgnacji.

Również rodzice niemowląt potwierdzają, że delikatna skóra ich dzieci po regularnym używaniu Lipikar Lait stała się odżywiona, zabezpieczona przed przesuszeniem oraz odbudowana.

Leave A Reply

Your email address will not be published.