Najmodniejsze kolczyki lata 2018 – sprawdź modne modele!

Kolczyki na lato 2018 - długie i duże!

0

Kolczyki na lato 2018 – długie i duże! 

Dwa podstawowe trendy w dziedzinie biżuterii kolczykowej na lato 2018 łatwo zapamiętać: kolczyki mają być duże albo długie. A zatem najprostsza zasada: wybieramy styl maxi. Na wybiegach modowych królują dwie marki kolczyków, te duże to przede wszystkim marka Gucci, zaś długie, a właściwie bardzo długie to Anteprima. Oczywiście nie musimy inwestować w tak kosztowne marki, aby wyglądać zjawiskowo.

Unique Feather Long Drop Earrings

Jednak tendencja: duże lub bardzo długie świetnie komponuje się z modowym stylem organic. 

Wybieramy lniane lub jedwabne, zwiewne stroje: suknie, spódnice z topem lub rozkloszowane spodnie i dobieramy – jako jedyny element biżuterii – właśnie kolczyki. Aby nie przeciążyć wizerunku nadmierną, kiczowatą ozdobnością, niech te okazałe, wyraziste kolczyki stanowią jedyny, właściwy element biżuterii.

Faux Gem Tassel Chains Drop Earrings

Kamienie i kryształy 

Drugą propozycją letnią jest stylistyka kolczyków wzbogacona elementami naturalnych lub syntetycznych kamieni i kryształów. Pięknie połyskujące, kolorowe kryształy, z królującym niezmiennie kryształem górskim, świetnie skomponują się z każdym rodzajem stroju, łącznie z biznesową marynarką lub dyplomatycznym granatem sukni. Wśród kamieni powraca również nieśmiertelny bursztyn. Ten oszlifowany, oprawiony w złoto, białe złoto lub srebro, może zawierać naturalne (niezwykle kosztowne) lub jublierskie (zatopione w żywicy syntetycznej) inkluzje owadów, kwiatów lub kolorowych nitek.

Water Drop Design Dangle Earrings

Wśród producentow biżuterii z kryształami i kamieniami prym wiodą w tym sezonie marki Dolce&Gabbana, Etro i AlexanderMcQueena.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać na przykład z oferty krajowych, indywidualnych producentów prezentujących swoje produkty na letnich targach biżuterii lub w ofercie internetowej. Wszystko zależy od naszego dobrego smaku i umiejętności selekcji propozycji biżuteriowych komponujących się nie tylko z naszym strojem, ale i osobowością. Kamienie i kryształy pięknie podkreślą letnią tajemnicę randki lub rozmarzony czas miodowego miesiąca nad morzem.

Artificial Turquoise Geometric Drop Earrings

Duże koła – to jest to!

Bohemian Artificial Turquoise Water Drop Earrings

Jeszcze jednym hitem letniej propozycji biżuteryjnej są ogromne kolczyki w formie kół. Koła mogą być wykonane z różnych kruszców, od platyny do złota, ale także na przykład z nici, utwardzanych konstrukcji szydełkowych i innych materiałów. Oryginalną propozycję kolorowych kół zaproponowali w tym sezonie producenci marki Balenciaga. I w tym przypadku jednak nie sama marka, a kierunek stylizacji może być dla nas świetną podpowiedzią. W przypadku kolczyków kół zaleca się proste, gładkie fryzury. Włosy albo upięte w lekki kok, albo wygładzone i rozpuszczone.

Leave A Reply

Your email address will not be published.