Stewardesa nakarmiła obce dziecko piersią w samolocie!

Stewardesa Stewardesa nakarmiła obce dziecko piersią w samolocie, bo mamie zabrakło mleka modyfikowanego.

0

Stewardesa Stewardesa nakarmiła obce dziecko piersią w samolocie, bo mamie zabrakło mleka modyfikowanego.

Stewardesa z linii lotniczych Filipiny odważyła się na nielada krok, gdy mamie w jej samolocie zabrakło mleka w proszku  i zapytała stewardesę o pomoc.

I BREASTFED A STRANGER’S BABY INFLIGHTYesteday, I was scheduled for a check flight to be qualified as a Cabin Crew…

Publiée par Patrisha Organo sur Mercredi 7 novembre 2018

Patrisha Organo była już podekscytowana rozpoczęciem pracy w tym dniu, ponieważ właśnie awansowała do oceny personelu pokładowego. „Myślałem, że ten lot będzie tak wyjątkowy, ponieważ jest to duży krok w mojej karierze lotniczej” – wyjaśniła na Facebooku. Potem zaczęła słyszeć płacz dziecka.

„Wszystko poszło gładko, dopóki po starcie nie usłyszałem krzyku niemowlęcia, krzyku, który sprawi, że zechcesz zrobić wszystko, aby pomóc” – napisała. „Poszłam do matki i zapytałem, czy wszystko w porządku, próbowałam jej powiedzieć, żeby nakarmiła głodne dziecko. Zapłakana, powiedziała mi, że zabrakło mleka w proszku. Pasażerowie zaczęli patrzeć i gapić się na maleńkie, delikatne płaczące dziecko „.

Organo, która ma 9-miesięczną córkę, powiedziała, że wie, co ma zrobić.

„Poczułam szczyptę w moim sercu. Na pokładzie nie ma mleka modyfikowanego. Pomyślałam sobie, jest tylko jedna rzecz, którą mógłabym zaoferować i to jest moje własne mleko. I tak zaoferowałam. ”

Po rozmowie ze swoim przełożonym, Organo powiedziała, że przeniosła się do kambuza samolotu z dzieckiem i matką i karmiła je piersią.

„Dziecko zaczęło drżeć, była tak głodna” – powiedział stewardesa. „Widziałam ulgę w oczach jej matki. W dalszym ciągu karmiłam dziecko, aż zasnęła. Odprowadziłam ją z powrotem na miejsce i tuż przed moim odejściem, matka szczerze mi podziękowała. ”

 

A co wy sądzicie?

Leave A Reply

Your email address will not be published.