Torebki na Karnawał 2018 – które są najmodniejsze?

0

Torebka jest częścią stroju. jak więc dobrać torebki na karnawał, by pasowały do kreacji?

Najmodniejsze torebki na karnawał – strukturalne

Wystające elementy, strukturalne hafty, perły lub masywne błyszczące ozdoby – to jest obecnie na topie. Torebka cała w perłach lub z dekoracją z dużych lśniących kamieni, z wypukłym błyszczącym haftem w tym sezonie jest obowiązkowym dodatkiem do całości. Ostatecznie dekoracyjny może być pasek z wieloma ozdobami, w charakterze łańcuszka lub frędzle – najlepiej długie, ozdobione kamieniami lub koralikami.

Kolor torebki w tym sezonie jest dowolny, chociaż powinien być dobrany do sukienki, a nie, jak zwykle, do butów. Tym od kilku sezonów różni się torebka. Dlatego często sukienki karnawałowe sprzedaje się w komplecie z torebką.
Najmodniejsze obecnie są torebki zapinane na solidny zatrzask, jak niegdyś „babcine” modele. Jeśli pasują, można takich szukać.

New Year's Eve Bags

 

 

Badgley Mischka beige handbag
380 PLN – saksoff5th.com

 

Za dobre się płaci

Torebka WOJAS, 329 PLN

Dobra torebka może posłużyć przez kilka sezonów. Porządną, z satyny można kupić już za kilkadziesiąt złotych.Niektóre mają nawet wymienne paski – materiałowe na łańcuszki lub dżetowe, więc mogą służyć przez kilka imprez. Pojawiły się tez takie z nakładanymi ozdobami (do torby przyczepiony jest rzep, a do niego mocuje się ozdoby, które można dowolnie zamieniać). Dobry kaletnik potrafi odmienić starą torebkę, dopasowując ją do panujących trendów.

Torebka WOJAS, 329 PLN

Pasek na ramię lub uchwyt na palce

Torebki nie zostawia się na krześle. To nieeleganckie wieszać torebkę na oparciu. Powinna być (ta balowa) na tyle mała, by położyć ją na brzegu stołu lub z boku na krześle obok siebie. W ostateczności za sobą.

Torebka WOJAS, 349 PLN

Idąc na parkiet – torebkę trzeba zabrać, dlatego powinna mieć taki uchwyt, aby nawet w tańcu było wygodnie ją trzymać.Musi więc ona mieć taki uchwyt, który nie będzie przeszkadzał i będzie wygodny. Dobrze sprawdzi się pasek albo – w przypadku małych szkatułek – uchwyt na palce. Trzeba pamiętać, że w torebce powinny zmieścić się wszystkie potrzebne rzeczy: konieczne dokumenty, gotówka lub karta, telefon, kosmetyki.

Leave A Reply

Your email address will not be published.