Związek na odległość – czy jest możliwy?

0

Wiele osób zastanawia się nad tym czy związek na odległość jest możliwy.

Oczywiście zależne jest to od zaangażowania osób, które znajdują się w takiej relacji i w najbliższym czasie nie są w stanie tego zmienić. Jeśli dwie osoby połączyło prawdziwe uczucie, to żadna odległość nie będzie w stanie im przeszkodzić na drodze do ich szczęścia. Wiadomo, że jest to trudne do pogodzenia, jednak istnieją połączenia kolejowe, autobusowe, czy też można pojechać do innego miasta samochodem, aby raz na jakiś czas spotkać się z ukochaną osobą.

W przypadku prawdziwej miłości nie stanowi to większego problemu, jednak gdy nie ma chęci, nie będzie też żadnych efektów, a relacja nie będzie się posuwała naprzód. Jak widać trzeba się najpierw zastanowić nad tym, czy wybrana osoba na pewno jest tą odpowiednią, ponieważ często z biegiem czasu takie związki się wypalają, choć nie jest to reguła.

Związek na odległość - jak o niego dbać?

Związek na odległość – jak o niego dbać?

Osoby decydujące się na taki związek muszą charakteryzować się przede wszystkim odwagą, wzajemnym zaufaniem, ale też stabilnością emocjonalną. Dzięki temu zachodzi większa szansa, iż relacja będzie się rozwijała z każdym kolejnym dniem, aż w końcu dwie osoby zamieszkają w tym samym mieście, czy też nawet w tym samym mieszkaniu.

Przeszkodą może być w początkowej fazie związku wiek, np. gdy zakochają się w sobie dwie osoby niepełnoletnie i łączy je od siebie kilkaset kilometrów.

Można jednak jeździć do siebie na weekendy, wymieniać się mailami, czy też pisać na czatach oraz konwersować ze sobą podczas połączeń telefonicznych z opcją wideo.

Możliwości jest wiele, potrzeba jednak odrobiny zaangażowania. Jeśli przeszkodą jest praca, a dwójka osób zrozumie, że ta relacja jest dla nich bardzo ważna, zawsze można zdecydować się na zmianę zatrudnienia. Może nie w każdym zawodzie jest to łatwe do uczynienia, jednak miłość powinno stawiać się na pierwszym miejscu, a często związki na odległość mają bardzo pozytywne zakończenie. Wystarczy tylko o drugą osobę i własne szczęście zawalczyć.

Leave A Reply

Your email address will not be published.